Ledelse og ansatte

Ledelse og administrasjon

Rektor: Geir Johansen, geir.johansen@ude.oslo.kommune.no

Ass. rektor: Odd Ingar Smeland, odd.smeland@ude.oslo.kommune.no

Inspektør & Sosiallærer: Grete Myhre, grete.myhre@ude.oslo.kommune.no

Inspektør & AKS-leder: Åshild Vaaler, ashild.vaaler@ude.oslo.kommune.no

Inspektør: Heidi Skarprud, heidi.skarprud@ude.oslo.kommune.no

Bibliotekslærer: Kandida Zweng, kandida.zweng@osloskolen.no

Førstekonsulent: Maren-Ann Mylius, maren-ann.mylius@ude.oslo.kommune.no

Konsulent: Kristine Michelle Eriksen Frenning, kristine.michelle.eriksen@ude.oslo.kommune.no

Renholdsleder: Anne Eriksen, annee0812@osloskolen.no 

Driftsleder: Tore Sørum

Lars Are Strømseid, lars0104@osloskolen.no (perm.) 

IKT-ansvarlig: Thomas Wendelborg, thomas.wendelborg@osloskolen.no

Helsesøster: Martha Hansen tlf 951 29444 martha.hansen@bgo.oslo.kommune.no

 

Lærere:

 

1. trinn:

1 Blå Kontaktlærer Lotte Juul-Holm

1 Grønn Kontaktlærer Daniel Veerakathy

1 Gul Kontaktlærer Aurora Mølmann Fuglem

1 Rød Kontaktlærer Ibrahim Lafkiri

 

2. trinn

2a Kontaktlærer Maren Anna S. Dahl 

2b Kontaktlærer Iris Øiesvold Pride iris.pride@osloskolen.no

2. kl Faglærer M. Jaber Ali Yousaf

 

3. trinn

3A Kontaktlærer Edward Holmen

3b Kontaktlærer Roy Markussen – roy.markussen@osloskolen.no

3. kl Faglærer Anders Hagen Ringhus anders.ringhus@osloskolen.no 

 

4. trinn:

4A Kontaktlærer Ole-Kristian Brodal Sveen

4B Kontaktlærer Thor-Ole Øby

4. kl Faglærer Ine Brattbakken

 

Mer læring:

Mer læring Leder/veileder Silje A. Hansen Vareide

Mer læring lærer Eivind Einheri Eriksen

Mer læring lærer Linn Heidi Andersen

Mer læring lærer Marit Aspeland

 

Spes.ped Laila Bredal Knutsen

 

5. trinn:
5a Kontaktlærer: Caroline N. Dalberg caroli2504@osloskolen.no

5b Kontaktlærer Jørgen Øigarden jorgen.oigarden@osloskolen.no

5. kl Faglærer Andrea Oudenstad

 

 

6. trinn:
6a Kontaktlærer Terje Roll Elgsaas terje.elgsaas@osloskolen.no

6b Kontaktlærer Astrid Hamre astrih0808@osloskolen.no

6.kl Faglærer Fredrik Dombeck

 

 

7. trinn:

7A Kontaktlærer Line Velle line.velle@osloskolen.no

7B Kontaktlærer Even Andreas Holm

7.kl  Faglærer Martin Dahl

5.kl til 7.kl. Faglærer Dag Brastad

 

Mottak Kontaktlærer Aria Ahmadi

Alfa Kontaktlærer Katrine Bratlie

Mottak Faglærer M og A Hrefna Thorunnardottir